Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
biuro@finansowo24.com.pl              infolinia 0 504 996 681 Zadzwoń
 

                                

 Kredyt hipoteczny, kredyt na mieszkanie,kredyt na dom, Doradztwo Finansowe, Doradztwo Kredytowe, Doradca Finansowy, Doradca kredytowy, Warszawa,Mazowieckie,Ostrołęka, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ciechanów, Mława, Żuromin, Sierpc, Płock , Gostynin, Płońsk, Pułtusk, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Nasielsk, Serock, Legionowo, Warszawa, Wołomin, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Węgrów, Łochów, Sokołów Podlaski, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Tarczyn, Karczew, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn , Sulejówek, Siedlce, Łosice, Garwolin, Żelechów, Łaskarzew, Grójec, Warka, Mogielnica, Nowe Miasto nad pilicą, Białobrzegi, Kozienice, Zwoleń , Radom, Przysucha, Lipsko, Szydłowiec, Skaryszew, Iłża, Góra Kalwaria, Józefów, Błonie, Brwinów, Milanówek, Gąbin, Wyszogród, Raciąż , Glinojeck, Drobin, Bieżuń, Opoczno, Łuków, Biała Podlaska, Ryki , Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Kutno, Włocławek, Koło, Łowicz, Łomża, Skierniewice,

 

Jak Działamy

Jak Działamy

Współpracę zaczynamy od sprawdzenia zdolności kredytowej oraz źródeł dochodów Naszych klientów. To nam daje pierwsze tzw. "sito" gdzie możemy składać wnioski kredytowe by skutecznie uzyskać kredytowanie dla Naszych Klientów. Źródło dochodów głównych i dodatkowych oraz zabezpieczenia kredytu (nieruchomość)…

Czytaj dalej...

Co robimy dla Naszych Klientów

Co robimy dla Naszych Klientów

Co robymi dla Naszych klientów: po analizie źródeł dochodów klienta i wartosć nieruchomości , na którą szukamy kredytu wiemy w jakim Bnaku Nasz klient dostanie kredyt a w jakim banku nie ma szans. wieloletnia współpraca z Notariuszami oraz…

Czytaj dalej...

Dodatkowe Korzyści

Dodatkowe Korzyści

1. Niższe Taxa Notarialna u zaprzyjaźnionych Notariuszy. 2. Opłaty za operat w zależności od sytuacji klienta pokryjemy jako Broker Kredytowy 3. Chcesz kupić mieszkanie ? My pomożemy przy obsłudzę mieszkania na rynku wtórnym jak również pierwotnym

Czytaj dalej...

 Banki z różnych przyczyn nie dadzą Ci kredytu.

Masz problemy jako osoba fizyczna, np.: komornik chce zlicytować Twoją nieruchomość ?

Masz chwilowe problemy Firmowe potrzebujesz gotówki pod zastaw nieruchomości - decyzja 24 h nawet do 2 mln zł

Drukuj

Leasing Zwrotny Nieruchomości

Leasing zwrotny nieruchomości jest często rozpatrywany jako źródło pozyskania finansowania, będące alternatywą dla kredytu

Popularny jest zwłaszcza leasing zwrotny umożliwiający odmrożenie czy też uwolnienie cichych rezerw drzemiących w nieruchomościach, zwłaszcza tych których wartość wzrosła, np. wskutek zakończenia budowy, komercjalizacji czy też zmian na rynku. Przedmiotem leasingu mogą być wszystkie nieruchomości komercyjne, samodzielne budynki jak również lokale użytkowe. Nie leasinguje się natomiast nieruchomości mieszkaniowych.

- Leasing, w  przeciwieństwie do kredytu nie ma charakteru celowego, a więc  pozyskane środki mogą być wykorzystane w sposób dowolny . Inne istotne korzyści, jakie daje ta usługa to możliwość dopasowania struktury do indywidualnych potrzeb, pozyskanie długoterminowego finansowania i korzyści podatkowe – wymienia.

Firmy posiadające atrakcyjne nieruchomości, są gotowe poczekać kilka lat na poprawę koniunktury na rynku nieruchomości, czyli na zwyżkę cen, a do tego czasu „zaparkować" aktywo w firmie leasingowej.

Znakomita większość transakcji leasingu nieruchomości to struktury, w których korzystający jest zobowiązany do odkupu nieruchomości na zakończenie okresu leasingu. Nie jest to więc kwestia decyzji, ale zobowiązanie w formie aktu notarialnego do odkupu nieruchomości. Leasing pozabilansowy z opcją odkupu na zakończenie umowy, a więc taki w którym przedsiębiorca może swobodnie decydować czy odkupi nieruchomość czy nie, jest oferowany sporadycznie.

Z perspektywy podatkowej  wyróżnia się leasing operacyjny i  leasing finansowy. Leasing operacyjny pozwala na zaliczenie rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodu czyli kosztem podatkowym jest zarówno spłata kapitału jak i płacone odsetki. Inaczej w kredycie czy leasingu finansowym, gdzie kosztem uzyskania przychodu jest jedynie część odsetkowa raty.

W leasingu finansowym korzystający ma jednak prawo do odpisów amortyzacyjnych, czego nie ma w leasingu operacyjnym. Do końca 2012r. umowa leasingu operacyjnego musiała być zawierana na minimum 10 lat, co powodowało, że część firm sięgała po leasing finansowy, dający swobodę kształtowania okresu umowy. Od stycznia 2013 r. minimalny okres, na jaki może zostać zawarta umowa leasingu operacyjnego wynosi 5 lat, co zwiększy zapewne jeszcze bardziej popularność tej formy.

Jeżeli jednak przedsiębiorca chce mieć całkowitą elastyczność w kształtowaniu okresu leasingu, a więc zależy mu na możliwości zakończenia umowy np. po 3 latach, powinien zdecydować się na leasing finansowy.

- To atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą przeczekać spadek cen na rynku nieruchomości, a równocześnie uzyskać pieniądze na nowe inwestycje już teraz zawierając umowę leasingu mogą „zaparkować" nieruchomość na jakiś czas w firmie leasingowej  - Kiedy ceny nieruchomości pójdą w górę, można zakończyć umowę leasingu i sprzedać nieruchomość za wyższą cenę.

Leasing Nieruchomości, Leasing zwrotny Nieruchomości, komercyjnych, mieszkaniowych,

Zapraszamy doradzimy i damy dobre warunki na Leasing zwrotny nieruchomości

Drukuj

Leasing Zwrotny

Leasing zwrotny jest dla przedsiębiorców rozwiązaniem alternatywnym do np. kredytu opartego na hipotece. Tego rodzaju narzędzie, to sprytna operacja pozwalająca na szybkie uzyskanie znacznej wysokości środków koniecznych do utrzymania płynności finansowej, lub finansowania inwestycji.

Leasing staje się w Polsce coraz popularniejszy. Jego specyficzną odmianą jest tak zwany leasing zwrotny, który zawierany jest na podstawie umowy cywilnoprawnej. Założeniem leasingu zwrotnego, z angielskiego sale and lease back, jest właściwie jednoczesne wykonanie dwóch operacji: właściciel środka inwestycyjnego (nieruchomość, maszyna, flota samochodowa) sprzedaje go wpierw firmie leasingowej, by następnie ten środek inwestycyjny od niej wyleasingować. Istotą jest tu więc sprzedaż prawa własności danego dobra oraz nabycie prawa do jego użytkowania (w ramach leasingu operacyjnego, lub finansowego) w czasie i po cenie określonej w umowie leasingu.

Na przykładzie

Aby dokładnie wytłumaczyć założenia leasingu wygodniej będzie jednak posłużyć się przykładem: przedsiębiorca posiadający nieruchomość sprzedaje ją po cenie rynkowej firmie leasingowej. Ta proponuje mu jednak umowę leasingu dotyczącą tej nieruchomości. Znaczy to, że przedsiębiorca będzie mógł ową nieruchomość wykorzystywać jak dotychczas, w zamian jednak za opłacanie comiesięcznej raty leasingowej. Po np. 10 latach obowiązywania umowy i wykorzystywania nieruchomości, przedsiębiorca reguluję ostatnią ratę leasingu (wykup) i ponownie staje się właścicielem wcześniej sprzedanej nieruchomości.

Zalety

Zaznaczenia wymaga, że suma opłat przekazywanych firmie leasingowej przekracza oczywiście cenę, po której przedsiębiorca sprzedał dany środek. To wada, jednak leasing operacyjny posiada także niekwestionowane zalety. Po pierwsze jest to możliwość szybkiego pozyskania znacznej wysokości kapitału płynącego ze sprzedaży, co będzie przydatne przy nowych inwestycjach, lub przy zagrożeniu utraty płynności finansowej. Dodatkowo, mimo, że przedsiębiorca sprzedał dany środek, to może nadal go wykorzystywać, co nie zaburza trybu jego funkcjonowania. Finalnie sprzedane dobro może podlegać ponownemu wykupowi, więc ostatecznie przedsiębiorca ponownie może stać się właścicielem sprzedanego i wykorzystywanego dobra.

Leasing Zwrotny,samochodu, ciężarówki,naczepy, maszyny poligraficznej, maszyn budowlanych, dla firm,

Drukuj

Leasing Maszyn Poligraficznych

Leasing maszyn i urządzeń poligraficznych
 

Zrozumienie potrzeb klientów jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o sukcesie produktu. Właśnie takie podejście spwodowało, że warunki oferty Millenium Leasing dla szerokiego grona klientów działających w branży poligraficznej spotkały się z dużym ich zainteresowaniem. O czym świadczy wysoka pozycja naszej spółki w finansowaniu maszyn poligraficznych wg danych przedstawianych przez Związek Polskiego Leasingu.

Wśród maszyn i urządzeń stosowanych w poligrafii znajdujemy finansowanie:

  • urządzenia prepress, m.in: naświetlarki, wywoływarki,
  • urządzenia press m.in : maszyny drukujące offsetowe, fleksograficzne, sitodrukowe, wklęsłodrukowe, oraz maszyny druku cyfrowego i wielkoformatowego
  • urządzenia postpress m.in: maszyny do cięcia, składania, zszywania, wycinania i oprawy zadrukowanego materiału

 Leasing Maszyn Poligraficznych

W ramach powyższych przedmiotów oferujemy finansowanie na następujących warunkach:
  • opłata wstępna uzależniona od sytuacji finansowej Korzystającego
  • okres finansowania od 36 - 72 miesięcy
  • waluta PLN, EUR
  • leasing operacyjny i finansowy
  • maszyny nowe i używane
  • stała i zmienna stopa procentowa
  • warunki leasingu dopasowane do potrzeb klienta
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia

   Leasing Maszyn Poligraficznych

Drukuj

Leasing dla Rolników

Oferta Leasingu maszyn rolniczych jest skierowana do właścicieli gospodarstw rolnych oraz osób lub firm prowadzących działalność rolniczą. Dobre gospodarstwo rolne to nowoczesne gospodarstwo. Zakup maszyn rolniczych to jednak spory wydatek, zwłaszcza jeżeli to sprzęt renomowanych firm z branży. Bankowy leasing dla rolników to jedna z wygodniejszych i prostszych metod finansowania zakupu sprzętu i technologii.

Warto zainteresować się leasingiem maszyn rolniczych, ponieważ wiąże się on z minimalnymi formalnościami. Jest również korzystny finansowo, ponieważ nie wymaga angażowania dużych nakładów własnych. Co miesiąc jest jedynie do opłacenia rata leasingowa. Leasing dla rolników jest coraz popularniejszy wśród rolników, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać pieniędzy w inny sposób.

Drukuj

Leasing Samochodów Ciężarowych

Leasing samochodów ciężarowych, osobowych i maszyn. Nowych i używanych.

Leasing to łatwy i wygodny sposób, dzięki któremu zakupisz samochód ciężarowy, osobowy lub specjalistyczny sprzęt. Finansujemy pojazdy nowe i używane. Z Nami Twoja Firma będzie rozwijać się szybciej. Uproszczone procedury, elastyczne raty - to i jeszcze więcej zapewnimy Ci w naszej ofercie leasingowej dla Firm.

Twojej Firmie oferujemy przede wszystkim:

 • opłatę wstępna w wysokości 1%,
 • okres leasingu do 84 miesięcy,
 • uproszczone procedury. Decyzję podejmujemy na podstawie dokumentów rejestrowych Twojej Firmy,
 • możliwość ubiegania się o leasing także w procedurze standardowej, w której wymagamy dodatkowo dokumenty finansowe oraz zaświadczenie z US i ZUS,
 • elastyczne raty – równe, sezonowe, degresywne,
 • ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb,
 • leasing operacyjny, w którym wszystkie czynsze leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu lub leasing finansowy, w którym wpłata początkowa i część odsetkowa stanowią koszt uzyskania przychodu,
 • leasing na rzeczy nowe i używane, a w szczególności samochody ciężarowe i osobowe, maszyny budowlane i drogowe oraz sprzęt medyczny.

Rodzaje pojazdów finansowanych:

  • samochód osobowy,
  • samochód ciężarowy i autobus do 3,5 tony,
  • samochód ciężarowy i autobus od 3,5 tony do 8 ton,
  • ciągnik rolniczy,
  • samochód ciężarowy i autobus pow. 8 ton,
  • ciągnik siodłowy,
  • przyczepy i naczepy
  • przyczepy samochodowe.

Leasing samochodów ciężarowych i osobowych

  • oferujemy Twojej Firmie najdłuższy leasing na rynku do 84 m-cy dla pojazdów do 3,5 T oraz do 60 m-cy dla pojazdów powyżej 3,5 T,
  • opłata wstępna od 1% (5% dla pojazdów powyżej 3,5T),
  • aby starać się o leasing musisz prowadzić swoją Firmę co najmniej 3 miesiące,
  • proponujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe,
  • możesz uzyskać też leasing na samochody do 3,5 T sprowadzone z krajów Unii Europejskiej.

Leasing Samochodów Ciężarowych, używanych, dostawczych, wywrotek,

 Doradztwo Finansowe Kredytowe doradca Warszawa

Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych klientów

infolinia tel. 0 504 996 681

Inne rozwiązania w Naszej ofercie

Leasing Zwrotny Nieruchomości

Leasing zwrotny nieruchomości jest często rozpatrywany jako źródło pozyskania finansowania, będące alternatywą dla kredytu Popularny jest zwłaszcza leasing zwrotny umożliwiający…

Czytaj dalej...

Leasing Zwrotny

Leasing zwrotny jest dla przedsiębiorców rozwiązaniem alternatywnym do np. kredytu opartego na hipotece. Tego rodzaju narzędzie, to sprytna operacja pozwalająca…

Czytaj dalej...

Leasing Maszyn Poligraficznych

Leasing maszyn i urządzeń poligraficznych   Zrozumienie potrzeb klientów jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o sukcesie produktu. Właśnie takie…

Czytaj dalej...

Leasing dla Rolników

Oferta Leasingu maszyn rolniczych jest skierowana do właścicieli gospodarstw rolnych oraz osób lub firm prowadzących działalność rolniczą. Dobre gospodarstwo rolne…

Czytaj dalej...

Leasing Samochodów Ciężarowych

Leasing samochodów ciężarowych, osobowych i maszyn. Nowych i używanych. Leasing to łatwy i wygodny sposób, dzięki któremu zakupisz samochód ciężarowy,…

Czytaj dalej...

Leasing Samochodów Osobowych

Leasing Samochodów osobowych Podatnicy użytkujący auto osobowe mają możliwość odliczyć 60%, jednakże nie więcej niż 6000 zł podatku VAT naliczonego…

Czytaj dalej...

Leasing Operacyjny, Finansowy

Leasing operacyjny to rodzaj leasingu, w którym przedmiot leasingu zaliczany jest do składników majątkowych leasingodawcy, na nim też spoczywa obowiązek…

Czytaj dalej...

Inwestycje w dzieła sztuki, Inwestycja w malarstwo, inwestycja w rzeźby, Warszawa

Inwestycja w dzieła sztuki, Inwestycja w malarstwo, inwestycja w rzeźby, Warszawa Mamy dla Państwa do zaproponowania alternatywną formę inwestowania  od…

Czytaj dalej...

Dodatkowa Emerytura

Dodatkowa Emerytura W naszym szerokim porfolio posiadamy gamę produktów finansowych, które służą do powiększania kapitału na przyszłość. Jeśli myślisz o…

Czytaj dalej...

Leasing Nieruchomości

Leasing Nieruchomości W Naszej ofercie mamy kilka instytucji , które są w stanie leasingować nieruchmości. Jesteś zainteresowany pisz do nas…

Czytaj dalej...

Pomoc kredytowa dla zadłużonych

Nasi Doradcy Kredytowi pomgą Ci: wyczyścić zły BIK wyczyścić BIG skonsolidować kredyty by rata była niższa, refinansować obecne kredyty na…

Czytaj dalej...

Baza Bank ziemi rolnej

Baza ziemi rolnej. Współpracujemy z Wieloma Biurami pośrednictwa w ziemii ronej. Mamy dostęp do ofert nigdzie nie ogłaszanych. Jeśli jesteś…

Czytaj dalej...

Obligacje Korporacyjne Przedsiębiorstw

Obligacje Korporacyjne, Przedsiębiorstw.cd. nastąpi ....

Czytaj dalej...

Inwestycje w ziemię rolną

Inwesycję w ziemie rolną. Inwestycje w nieruchomości są uważane przez Polaków za najlepszy i najpewniejszy sposób lokowania pieniędzy. Trudno się…

Czytaj dalej...

Kredyt na mieszkanie, dom

Kredyt na mieszkanie lub kredyt na dom. Pomimo konieczności spłaty rat i związanych z tym wyrzeczeń, kupno mieszkania lub domu…

Czytaj dalej...

Refinansowanie Kredytu Hipotecznego

Refinansowanie Kredytu Hipotecznego Refinansowanie to nic innego jak spłata starego, droższego kredytu poprzez środki zaciągnięte w ramach nowego, z założenia…

Czytaj dalej...

Zapraszamy do Współpracy

Kogo Zapraszamy do współpracy? Deweloperów Agencje pośrednictwa Nieruchomości Doradców Finansowych Doradców Kredytowych Agentów Nieruchomości Co zapweniamy z Naszej strony? profesjonalną…

Czytaj dalej...

Inwestycje Finansowe

Mam Państwu do przedstawienia kilka z metod efektywnego pomnażania kapitału poprzez Fundusze Inwestycyjne jako alternatywna do lokat bankowych. W Naszym…

Czytaj dalej...

Kredyt dla Firmy

 Rodzaje kredytów dla firm: Duże projekty polegające na rozbudowie przedsiębiorstwa, zakupie nowoczesnych maszyn i urządzeń czy licencji i patentów wymagają…

Czytaj dalej...

Mieszkanie dla Młodych 2015

Program „Mieszkanie dla młodych" dostępny będzie zarówno dla rodzin, rodziców samotnie wychowujących dzieci, jak i singli. Adresowany będzie do kredytobiorcy,…

Czytaj dalej...

Etyka Zawodowa

Nasza Kancelaria działa zgodnie z uprawnieniami i kontrolą sprawowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Finansowo24 przyjmuje do stosowania Kanon Dobrych Praktyk…

Czytaj dalej...

Polisa Posagowa dla dziecka

 POLISA POSAGOWA DLA DZIECKA, UBEZPIECZENIE POSAGOWE DLA DZIECKA, POSAG DLA DZIECKA, PROGRAMY POSAGOWE DLA DZIECKA, PROGRAM STYPENDIALNY, STYPENDIUM DLA DZIECKAW…

Czytaj dalej...

Kredyt pod Zastaw

 Kredyt pod zastaw rejestracyjny, to najprostszy sposób na odzyskanie zamrożonej gotówki zainwestowanej w zakup własnego samochodu lub samochodu firmy. Uproszczona…

Czytaj dalej...

Systematyczne Oszczędzanie

 Programy systematycznego oszczędzania są najbardziej rozpowszechnioną i zyskowną formą oszczędzania miesięcznie kwartalnie półrocznie i rocznie.Na rynku jest kilkadziesiąt gotowych produktów,…

Czytaj dalej...

Kredyt Gotówkowy

Szukasz kredytu gotówkowego lub kredytu samochodowego Trafiłeś na specjalistów w dobrych i szybkich kredytach. Mamy dostęp do ponad 25 banków.…

Czytaj dalej...

Kredyt Hipoteczny Warszawa

W poniższym artykule mają Państwo możliwość zapoznania się z portfolio produktów bankowych, które mamy i dopasowujemy do możliwości i oczekiwań…

Czytaj dalej...

Doradztwo Kredytowe

,Jesteśmy ludźmi posiadającymi wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe w branży finansowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji należymy do…

Czytaj dalej...

Kredyt Konsolidacyjny Warszawa

Kredyt konsolidacyjny (pożyczka konsolidacyjna, refinansowanie) - rodzaj kredytu (lub pożyczki) przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlega liczna gama…

Czytaj dalej...